Asterias Beach reviews

9,0
Fantastisch
5 reviews
99% beveelt ons aan

Toelichting reviews

Fantastisch
81%
Goed
0%
Gemiddeld
19%
Matig
0%
Slecht
0%
8,8
Locatie
9,1
Kindvriendelijk
8,9
Hygiëne
8,8
Faciliteiten
8,0
Animatie
9,0
Decoratie
8,3
Personeel
9,0
Eten en drinken
8,0
Slaapcomfort
8,2
Prijs/Kwaliteit

Beoordelingen (5)

Sorteer
0 - 5 van 5 reviews
Anoniem
Laatst bijgewerkt: 11 april 2024
Geverifieerd
10

Een heel mooi Idylisch hotel

Anoniem
Laatst bijgewerkt: 11 november 2023
Geverifieerd
10

Lekker genieten en ontspannen in Asteria beach hotel.

Top hotel met prachtige ligging direct aan mooie zandstrand. Vriendelijk personeel dat uiterst haar best doet om je thuis te laten voelen. Top vakantie gehad.

Anoniem
Laatst bijgewerkt: 20 november 2022
10

Perfect. Zeer vriendelijk personeel.

Wij zijn in november hier een week met all inclusieve geweest en was geweldig. Was nog prachtig weer maar koelt rond 16 uur echt af. Volgend jaar gaan we in oktober. Personeel is uiterst vriendelijk.

Mw.doreth T. Nooijen
Laatst bijgewerkt: 4 augustus 2022
Geverifieerd
6,0

Geen all inclusive

Hotel en ligging prachtig. Alleen is de all inclusive slecht. Veel waarvoor bijbetaald moet worden en niet elke bar valt onder deze service. Vanaf strand moet je naar het restaurant om drinken te halen, bij de strandbar moet je dik betalen. Eten en snacks mogen alleen bij het restaurant genuttigd worden, niet bij zwembad of op je kamer. Merendeel van het personeel loopt rond alsof het ze niets boeit en is niet echt vriendelijk. Eten was veelzijdig en goed. Mooie zwembaden en heel dicht bij strand.

Anoniem
Laatst bijgewerkt: 7 mei 2022
9,0

Mooi zomers en super service

Wij zijn 12 dagen naar Asterias gegaan en hebben een super vakantie gehad. Ayia Napa goed bereikbaar met bussen en fiets. Medewerkers zijn super vriendelijk en het all in pakket voldoet aan al je wensen.

Foto's van klanten